Sektör Rehberi | Firma Adres ve telefon Rehberi Akaryakıt - Enerji Doğalgaz Santralleri

 

Doğalgaz Santralleri


her türlü yakıt odun könür ve bunların kömür ve diğer türevlerini almak ve satmak bu maddeleri yurt dışından ithal etmek ve ihraç etmek pazarlamasını yapmak ve 19.6.2006 tarihinde tescil edilen ortaklar kurulu kararında yazılı olan diğer .


, enerji , Üretim , santralleri , enerji , Üretim , santralleri , petrol , yasası , petrol , Ürünleri , türk , petrol , türk , petrol , vakfı , türkiye , petrol ,.


her türlü ham petrol petrol ürünleri akaryakıt ve madeni yağların rafineriler ve diğer kuruluşlardan alımı satımı ticareti ithalat ve ihracatını dağıtım ve pazarlamasını yapmak Şirket lüzumlu görülecek menkul ve gayrimenkul malları iktisa.


enerji piyasası düzenleme kurulu düzenlemelerine uymak suretiyle;Üretim tesisi kurulması işletmeye alınması elektrikenerjisi üretimi üretilecek elektrik/ısı enerjisinin ve/veya kapasitenin müşterilere satışı/ve/veya kiralnması ile iştigal.


her çeşit ve marka buzdolabı , çamaşır makinası , bulaşık makinası , derin dondurucu , klima , ütü , mutfak robotu , müzik seti , televizyon , video , radyo , vcd , dvd , discman , .


, akaryakıt , akaryakıt , petrol , rezervi , petrol , rezervleri , petrol , sitesi , petrol , sondaj , petrol , spor , petrol , tüketimi , petrol , varil , petrol .


, enerji , Üretim , santralleri , enerji , Üretim , santralleri , enerji , bakanligi , enerji , bakanliği , enerji , bakanlıgı , enerji , bakanı , enerji , bir , se.

 

 

Şehirler

 

>> Şirketnızı Buraya Ekleyin <<

Sektörler :

Yeni Şirketler