Sektör Rehberi | Firma Adres ve telefon Rehberi Ambalaj - Ekipman Aerosol Ambalaj

 

Aerosol Ambalaj


plastİkten mamul sera ÖrtÜsÜ , torba , poŞet , İp , hortum , boru , vİol ve benzerİ plastİk emtİa tİcaretİ , toptan ve perakende alim ve satimidir. ana .


7 yıllık tecrübemiz ve konusunda uzman personelimiz İle birlikte lüscher xpose!260 konvansiyonel ctp İle 1680*1370 mm ye kadar kalıp pozlama; agfa ve kodak film makinalarımızla 910*113 mm ye kadar film Çıkışı hizmeti vermekteyiz..


, ambalaj , ambalaj , oluklu , mukavva , oluklu , mukavva , kutu , ondüle , paketleme , palet , Örtüsü , pazarlama , plastik , plastik , kutu , plastik , poşet , .


paketleme ve paketleme ekipmanları.


paketleme ve paketleme ekipmanları.


ambalaj ambalaj , poşet ambalajlama - paketleme.


terazili paketleme makinesi , ambalaj makinesi , paketleme makinesi , kahve paketleme makinesi , Çay paketleme makinesi , bakliyat paketleme makinesi , kuruyemis paketleme makinesi , biber paketleme makinesi , .


, ambalaj , ambalaj , kağıt , matbaa , baskı , kutu , makina , matbaa , mukavva , mukavva , kutu , nakliye , naylon , naylon , poşet , naylon , torba , ofset.


her türlü kağıttan dosya imalatı yapmak mamül hale getirmek toptan ve perakende satışını yapmak pazarlamak ithalat ve ihracatını yapmak ve yine her türlü kağıt ve dosyaların imalı için gerekli bilcümle tıbbi ve kimyevi maddeler ile bilumu.


Şirket her türlü kağıt ve matbaa malzemesinin imalatını alım satımını pazarlamasını yapabilir bu konuyla ilgili işyeri kiralayabilir veya satın alabilir ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler
sektor sektörel kobİ
kategori a.

 

 

Şehirler

 

>> Şirketnızı Buraya Ekleyin <<

Sektörler :

Yeni Şirketler