Sektör Rehberi | Firma Adres ve telefon Rehberi Ambalaj - Ekipman Ambalaj Baskı

 

Ambalaj Baskı


-
sektor sektörel kobİ
kategori diğer firmalar
kuruluş tarihi -
yetkili ve ortak - - -.


?vıp\" vip makina ambalaj ve gıda san. tic. ltd. Şti. eskişehir`de Üç ortaklı bir Şirket olarak kurulmuş olan bir sermaye Şirketidir. İmalatımızdaki makineler uzun surede elde edilmiş Üretim ve İmalat tecrübemizin bir sonucudur. Üretimlerimiz ce .


mobilya sanayi , ev mobilyaları , İthal mobilya , koltuk takımları , oturma grupları , kanepeler , mobilya aksesuarları , yemek odası takımları , yatak odası mobilya sanayi , ev mobilyaları , İthal mo.


dünya standartlarında ispm 15 isıl İşlem İle palet ve ahsap ambalaj sandığı İmalat ve ticaret.


her ebat Çuval Çeşitleri , lamineli , renkli , körüklü , Şeffaf , opp.baskılı , fotoğraf baskılı Üretim ve pazarlaması \r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r.


, ambalaj , ambalaj , kağıt , matbaa , bı , ambalaj , Ürünleri , ambalajlar , ambalajın , Önemi , or , ambalaj , arslan , ambalaj , asaş , ambalaj , aspak , am.


emeğin , özverili çalışmanın ve inanmanın adı...
1985 yılında küçük bir dekorasyon işiyle yola başlayan dovi bugün pek çok insanın tercih ettiği mobilya sistemlerini tasarlıyor ve üretiyor. herkesin kendisinden birşeyler bulabildiği özgün t.


elektrostatik boyama sistemleri ve makina yedekleri Öncelikle yazımızı dikkate alıp okuyacağınız İçin Şimdiden teşekür ederiz. sayın yetkilinin dikkatine elektrostatik yaş ve toz boyama sistem ve yedeklerinde Çözüm ortağınız olmak Üzere firmamız faal.


sera sİstemlerİ İthalati ve pazarlamasi
sektor sektörel kobİ
kategori ambalaj ve kağıt
kuruluş tarihi 25 mayıs 2004 , salı
yetkili ve ortak - - -.


, ambalaj , ambalaj , kağıt , matbaa , bı , tekstil , ambalaj , teneke , ambalaj , tez , ambalaj , tora , ambalaj , türkoğlu , ambalaj , uğur , ambalaj , vakum.

 

 

Şehirler

 

>> Şirketnızı Buraya Ekleyin <<

Sektörler :

Yeni Şirketler