Sektör Rehberi | Firma Adres ve telefon Rehberi Bilgisayar Yazılım Network

 

Network


bilumum nalburiye , dahili ticaret , taahhüt , ithalat , ihracat.
sektor sektörel kobİ
kategori diğer firmalar
kuruluş tarihi 12 mayıs 1976 , Çarşamba
yetkili ve ortak - - -.


İnşaat müteahhitliği ve taahhüt İşleri
sektor sektörel kobİ
kategori diğer firmalar
kuruluş tarihi 11 nisan 2007 , Çarşamba
yetkili ve ortak kemaleŞkİbİlalgÖlbaŞi akkent mahgmkbulvarı neptün yalı sit , me.


barkod okuyucular ve pos sistemleri.


, bilgisayar , bilgisayar , satış , yazılım , teknik , servis , yazilim , sahteciliği , yazilim , sirketleri , yazilim , uzmani , yazilim , donanim , yazilim , yükle ,.


bilgisayar yazılımları.


, bilgisayar , bilgisayar , vatan , bilgisayar , bilgisayar , oyunları , gold , bilgisayar , mavi , bilgisayar , 2 , el , bilgisayar , bilgisayar , ankara , bilgisayar , bölümü , .


, bilgisayar , bilişim , İnternet , network , siemens , otomasyon , www , okul , otomasyon , www , okul , otomasyon , com , Öğrenci , otomasyon , Öğrenci , otomasyonu , adım ,.


her türlü eğlence ve gösteri merkezi sergi ve panayır alanı kongre merkezi sanatsal gösteri merkez kompleksi işletmek kiraya vermek kiralamak ve danışmanlık yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler ,
sektor alışveriş<.


her türlü matbaacılık faaliyetleri grafik dizgi baskı cilt lastik mühür serigrafi kitap dergi gazetetasarım hizmet ve üretim faaliyetleri ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler ,
sektor alışveriş
kategori bilgisayarcı.


, bilgisayar , bilgisayar , İnönü , otomasyon , kontrol , otomasyon , kütüphane , otomasyon , kütüphane , otomasyonu , makina , otomasyon , market , otomasyon , market , .

 

 

Şehirler

 

>> Şirketnızı Buraya Ekleyin <<

Sektörler :

Yeni Şirketler