Sektör Rehberi | Firma Adres ve telefon Rehberi Eğitim Kurumları Bilgisayar Kursları

 









Bilgisayar Kursları


şirket zihinsel özürlüler özel rehabilitasyon merkezleri , spastik çocuklar öz.rehabilitasyon merkezleri , işitme ve konuşma özürlüler öz.rehabilitasyon merkezleri , öz.kreş ve gündüz bakımevleri , öz.çocuk kulüpleri , öz.huzur.


hazir yemek İmalati
sektor sektörel kobİ
kategori diğer firmalar
kuruluş tarihi 25 kasım 2005 , cuma
yetkili ve ortak - - -.


her türlü servis taşımacılık hizmetleri işleri.
sektor sektörel kobİ
kategori diğer firmalar
kuruluş tarihi 14 ağustos 2009 , cuma
yetkili ve ortak - - -.


spor kültür ve eğlence faaliyeleri için bilet idare satış ve dağıtım hizmetleri muhtelif iletişim kanalları ile her türlü eğlence kültür ve spor faaliyetlerine ilişkin bilgilere erişim hizmetleri sunmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan di.


av malzemelerİ barut saÇma av tÜfeklerİ tibbİ malzeme Özel ambulans İmalati ve av malzemesİ toptan ve perakende tİcaretİ tibbi ve sunİ gazlar tİcaretİ hirdavat boŞ tÜp balik avi malzemesİ tİcaretİ. av malzemelerİ olarak nİtelendİrİlen he.


matbaacılık kalıpçılık dizgi baskı montaj klişe ofset ve buna benzer teknik alanlarda her türlü alet edevat sistem ve reprodüksiyon makinaları ile bunlara ait ana maddeleri kağıt mürekkep fotoğraf malzemeleri kimyevi maddeler alım satımı .


okullar - günlük bakım , kreş , anaokulu.


Ünlü yayınevi ltd. Şti.
kırtasiye - kitap
, egitim ve Ögretim , yurt disi egitim , eğitim Öğretim , gazi egitim , antalya milli egitim , mersin milli egitim , okul oncesi egitim.


Çalışmalarımızda İş kazaları ve mesleki hastalıkların Önlenmesi , İşyerinde İş güvenliği kültürünün yerleştirilmesi ve geliştirilmesi İçin , sorumluluklar karşısında cezai yaptırımlarla karşılaşmamak İçin yıldız İş güvenliği eğitimi ve .


-
sektor eğitim
kategori lise
kuruluş tarihi 04 kasım 2010 , perşembe
yetkili ve ortak - - -.









 

 

Şehirler

 

>> Şirketnızı Buraya Ekleyin <<





Sektörler :

Yeni Şirketler

Kategoriler :

Son Makaleler :

Son Haberler

Son İlanlar

Son Ürünler