Sektör Rehberi | Firma Adres ve telefon Rehberi Elektrik Firmaları Aydınlatma

 

Aydınlatma


her türlü elektrik malzemeleri ile bilimum elektrik motorları , bobinaj , tevzi panosu , uzaktan kumandalı otomasyontesisleri , regülatör ve bunların yedek parça ve aksesuarları .


grixx aksesuarlar ve led aydınlatmalar büyük ve vazgeçilmez olma hırsı ile esinlenmiştir. bu hırsın gelecekte dijital- hayatımıza kolaylık ve güç katacağına sizleri aydınlatacağına inanıyoruz.\r\n\r\ngrixx profesyonel alanda led aydınlatma , .


, akü , pil , batarya , jeneratör , akü , pil , batarya , jeneratör , elektrikli , Şofbenler , elektrikli , Şohben , elektrikli , Şömine , İhlas , elektrikli , İhlas , elektrikl.


elektrikli ev aletleri teknik servis hizmetleri.


İzmir bornova`da 2006 mayıs ayında açılan firmamız klima , kalorifer , dogalgaz .kombi dalında hertürlü tekik servisliği ve satışı yönünden aktif faaliyet göstermektedir
mıtsubıshı electrıc , dıamond electrıc , energy gibi yü.


yaklaşık olarak 14 senedir bu sektörde hizmet etmekte olup sıhhı tesisat merkezi sistem kalorifer kat kaloriferi güneş enerjisi İşleri İle İştikal etmekteyiz yaptıgımız İşler yapacagımızın teminatıdır.genç dinamik enerjik kadromuzla hizmetinizdeyiz..


firmamız kablo , kablo toplayıcı firmamıza Özgü İsmiyle kabajit , patentli Ürünümüz olan işıklı bardak , plastik hortum Üretmektedir..


, elektrik , aydınlatma , aydınlatma , gereçl , elektrik , İletkenliği , elektrik , İşleri , elektrik , kablo , elektrik , kesintisi , elektrik , kumanda , elektrik , ku.


elektrik - elektronik elektrik , kablo , bobin , dinamo , aydınlatma , pano , İzolasyon elektrikli el aletleri.


havalandırma ve hava kontrol sistemleri bazında , uzman kadromuzlabaşarılı Çalışmalara İmza attık.takım Çalışması İle başarılara ulaşan ertes havalandırma , sizlerle Çalışmaktan gurur duyar.


.

 

 

Şehirler

 

>> Şirketnızı Buraya Ekleyin <<

Sektörler :

Yeni Şirketler