Sektör Rehberi | Firma Adres ve telefon Rehberi Elektronik Güç Elektroniği

 

Güç Elektroniği


kauÇuklu plastİk p.v.c.lİ yer dÖŞemecİlİĞİ satiŞi ve kaplamasinin yapilmasi , lastİk banyo paspasi ve yapiŞtirici İlaÇ satiŞi İle mÜhendİslİk İŞlerİ
sektor sektörel kobİ
kategori diğer firmalar
kuruluş tarihi 22 ocak 1979.


uydu ekipmanları ve hizmetleri.


resmi ve özel kişi ve kuruluşların yapmakta olduğu telekomünikasyon ve iletişim hizmetlerinin bayiliklerini almak , kurulum hizmetleri vermek ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.
sektor alışveriş
kategori e.


ozan video film İsl.san.tic.a.Ş..


her nevi haberleşme ve telekomünikasyon tanım ve kapsamına giren radyo , telefon ve telsiz cihazları , araç ve gereçleri , yardımcı malzemeleri ile bilgi işlem ve yedek malzemelerin .


bascılar tekstil san. tic. a. Ş.
beyaz eşya
, canon dijital fotoğraf makinası , canon dijital fotoğraf makinesi , dijital bi , dijital bül , dijital bı makinaları , dijital bı makinası , dijital bilgisaya.


her türlü tekstil ürünleri kumaş ham bez tülbent yazma iplik her türlü giyim eşyasıve ana sözleşmesinde yazılıolan diğer işler.
sektor sektörel kobİ
kategori elektrik - elektronik
kuruluş tarihi 11 temmuz 2000 , salı


elektrik ve elektronik ile ilgili dayanıklı tüketim mallarının ve buna bağlı ekipmanların alımını satımını onarım servis hizmeti pazarlaması ithal ve ihracatını yapma mümessillik acentelik bayilik almak ve vermek ve anasözleşmesinde yazıl.


, elektronik , otomasyon , dijital , kumpas , dijital , kuran , dijital , makinalar , dijital , makine , dijital , metre , dijital , minilab , dijital , muğla , dij.


ercanlar İnşaat emlak san. dış tic.
beyaz eşya
, online elektronik , platin elektronik , sayısal elektronik , serdar elektronik , sismik elektronik , ufuk elektronik , ugur elektronik.

 

 

Şehirler

 

>> Şirketnızı Buraya Ekleyin <<

Sektörler :

Yeni Şirketler