Sektör Rehberi | Firma Adres ve telefon Rehberi Emlak - Danışmanlık Kiralık - Satılık

 

Kiralık - Satılık


tuzsuz ve tuzlu tereyağı , beyaz peynir , kaşer peyniri , yemeklik yağ , margarin yağı , zeytinyağı , sabun dahili ticareti , imalatı , ithalatı , ihracatı ve pazarlaması.bilumum gıda maddeleri toptan ve perakende dahil.


her türlü malın ithalatı , ihracatı ve dahili toptan ticaretini yapmak Şirket faaliyet konusu ile ilgili olmak şartıyla gerekli her türlü gayrimenkulleri , gayrimaddi hakları , aracılık faaliyetinde bulunmamak kaydıyla menkul mallar.


hava , kara , deniz vasıtaları ile turizm amaçlı yurt içi ve yurt dışı turlar ve geziler düzenlemek , bu konu ile ilgili olarak yurt içindeki ve yurt dışındaki işletmeler ile işbirliği yapmak , acentalık yapmak ve ana sözleşmesind.


halı , kilim , kumaş , tül , perdelik , döşemelik , ham bez iç çamaşırı , konfeksiyon , triko gibi tekstil ürünleri ile ağaç , demir ve plastikten mamul pano , duvar kağıdı , mobilyanın imalatı , işlenmesi , mo.


her türlü mekanik ve elektrik tesisat sisteminin yapımında , imalatında ve montajı esnasında , performans ölçümünde kullanılan sensör , dedektör , otomasyon , kontrol sistemleri ve alet edevatlarının alımı , satımı , imali .


Öğrenci ve personel taşımacılığı işleri ,
sektor sektörel kobİ
kategori diğer firmalar
kuruluş tarihi 24 mayıs 2006 , Çarşamba
yetkili ve ortak - - -.


servis taşımacılığı işleri ,
sektor sektörel kobİ
kategori diğer firmalar
kuruluş tarihi 22 ocak 2010 , cuma
yetkili ve ortak - - -.


her türlü reklam tabelası ve panosu yapımı , boyanması ve takılması , ışıklı ve ışıksız reklam tabelası konstrüksüyonu yapımı.hariçte duvar vesair yerlere reklam yazıları ve resimleri yapılması , tabelaların sonte ve takılması.her t.


sanayi dolgu maddeleri , sanayi pudraları imalatı , yapı malzemeleri , çimento , demir , cam ve mamulleri alım ve satımı , kara ve deniz nakliyatı , armatörlük , hurdacılık , komisyon ve mümessillik işleri ile uğraşmak .


her çeşit inşaat ve binaların iç ve dış mimari projelerini fizibilite ve etüdünü statik hesaplarını makine tesisat ve elektrik tesisat projelerini yapar ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.
sektor alışveriş
kategori eml.

 

 

Şehirler

 

>> Şirketnızı Buraya Ekleyin <<

Sektörler :

Yeni Şirketler