Sektör Rehberi | Firma Adres ve telefon Rehberi Güvenlik Güvenlik Şirketleri

 

Güvenlik Şirketleri


kafe İŞletmecİlİĞİ
sektor sektörel kobİ
kategori diğer firmalar
kuruluş tarihi 02 ekim 2006 , pazartesi
yetkili ve ortak - - -.


, güvenlik , güvenlik , sistem , hizmetleri , kamera , güvenlik , guvenlik , sistemi , bilgisayar , dilinde , guvenlik , ozel , guvenlik , sınav , sonucları , guvenlik .


firmamız İzmir de kamera sistemleri konusunda sharp sony samsung lg balitech fujitron gibi markalarla alarm sisteminde İse paradox dsc crow bosch jablatron gibi markalarla hizmet vermektedir.izmir dışında kuşadası Çeşme alaçatı didim aydın manisa bal.


-
sektor sektörel kobİ
kategori güvenlik
kuruluş tarihi 31 mayıs 2007 , perşembe
yetkili ve ortak - - -.


Şirketimiz irak , kıbrıs , gaziantep ve mersinde faliyet göstermektedir..\r\nkaliteyi en uygun fiyata son kullanıcıya götürmeyi İlke edinmiştir\r\nkendi alanında büyük firmalarla Çalışarak kaliteli İşçilikle ciddi projelere İmza atmıştır..


gÜvenlİk sİstemlerİ - ekİpmanlari güvenlik , şirker , özel güvenlik , savunma güvenlik malzemeleri.


, güvenlik , güvenlik , sistem , hizmetleri , elektronik , güvenlik , ortak , dis , guvenlik , politikasinin , kisaltilmisi , oran , guvenlik , İstanbul , guvenlik , win.


güvenlik sistemleri - ekipmanları güvenlik , Şirker , Özel güvenlik , savunma güvenlik malzemeleri.


, güvenlik , güvenlik , sistemleri , guvenlik , sınav , sonucları , güvenlik , elemanı , milli , guvenlik , guvenlik , com , güvenlik , hizmetleri , guvenlik , kodu , .


akis makina sizlere , uzaktan kumandali bariyerler , bahçe kapilari , , panel garaj kapilari , hidrolik ve mekanik yük asansörleri , Özürlü asansörleri , otoservis liftleri ve daha bir Çok Özel Çözümler sunuyor...<.

 

 

Şehirler

 

>> Şirketnızı Buraya Ekleyin <<

Sektörler :

Yeni Şirketler