Sektör Rehberi | Firma Adres ve telefon Rehberi Hizmet Sektörü Araştırma Kurumları

 

Araştırma Kurumları


her türlü eğitim ve öğretim kademesine cevap verebilecek özel okullar özel dersaneler açmak.ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler ,
sektor hizmet servisleri
kategori yardım kurumları
kuruluş tarihi 08 Şubat 2012 .


her tÜrlÜ alkollÜ ve alkÖlsÜz İÇkİ ve alkolsÜz İÇecek , enerjİ İÇeceĞİ , meyve suyu , sİrke , ÜzÜm suyu , her tÜrlÜ mİneral su , natÜrel su , her tÜrlÜ sade ve gazli , kariŞimli İÇecek ÇeŞİtlerİnİn Üretİmİ .


avukatlar.


herdilde hizli ve kaliteli Çeviri hizmeti sunar. eskisehir de faaliyet göstermektedir. noterden onayli yeminli tercüme , teknik , tibbi , hukuki , finansal vb dallarda tercüme yapmaktadir.
 .


fİrmamiz , 1990 yilindan bu yana yatirim daniŞmanliĞi , teŞvİk ve kredİ baŞvurulari , fİzİbİlİte etÜtlerİ hazirlama , marka -patent tescİllerİ , iso 9001 , haccp ve iso 22000 kalİte sİstemlerİ kurulmasi , fİrma kuru.


her tÜrlÜ eĞlence ve gÖsterİ merkezİ , sergİ ve panayir alani , kongre merkezİ , sanatsal gÖsterİ merkez kompleksİ İŞletmek , kİraya vermek , kİralamak ve daniŞmanlik y.


-
sektor cafe
kategori Çay bahçesi
kuruluş tarihi 19 ocak 2011 , Çarşamba
yetkili ve ortak - - -.


avukatlar.


bilumum kürk ve deri mamülleri konfeksiyonu imalatı fason dikimi bu nevi mamüllerin ithalatı ve ihracatı yurtiçi ve yurtdışı pazarlama alım satım işleri
sektor banka
kategori noterler
kuruluş tarihi 10 ağustos 2007 , c.


patent - marka tescil büroları hizmet , kongre , seminer , organizasyon , halkla İlişkiler hasere İlaçlama.

 

 

Şehirler

 

>> Şirketnızı Buraya Ekleyin <<

Sektörler :

Yeni Şirketler

Kategoriler :

Son Makaleler :

Son Haberler

Son İlanlar

Son Ürünler