Sektör Rehberi | Firma Adres ve telefon Rehberi Hizmet Sektörü Çilingir - anahtarcı

 

Çilingir - anahtarcı


acil Çilingir ve anahtarcı tel 0212 651 61 61 gsm 0505 733 03 53 gsm 0541 670 60 61 cep 0532 558 39 53 ev.oto.çelik para kasası kiliti ve kapısı açılır tamiri yapılır..7/24 saat tüm hizmet alanlanlarımız. bağcılar.batışehir .acil Çilingir ve anahta.


-
sektor sektörel kobİ
kategori diğer firmalar
kuruluş tarihi -
yetkili ve ortak - - -.


uydu haberleşme hizmeti uydu platform hizmeti gmpcs mobil telefon hizmeti internet servis sağlayacılığı hizmeti ortak kullanımlı telsiz hizmeti , ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.
sektor banka
kategori patent ve m.


şirket , hayat ve yaşam kalitesini , ekonomisini geliştiren teknoloji ağırlıklı projelerinin kuruluşların ve girişim şirketlerinin oluşmasına faaliyete geçmesine veya büyümesine dayalı teknolojik ticari işletme ve .


\r\nderince İlaçlama servisi derince bölgesinde İlaçlama servis hizmeti veren bir firmadır. derince bölgesinde oturuyorsanız ve İlaçlama servis hizmeti İstiyorsanız\r\nderince İlaçlama servisini arayabilirsiniz. İlaçlama diğer sektörlere göre ciddi b.


avukatlar.


genel danışmanlık , ajans , turizm , yemek , temizlik ve destek hizmetleri işleri ,
sektor hizmet servisleri
kategori İnsan kaynakları
kuruluş tarihi 28 nisan 2011 , perşembe
yetkili ve ortak .


birlikler , vakıflar ve dernekler.


Şirket konusu ile ilgili olarak t.c.İçişleri bakanlığından izin almak kaydıyla özel kuruluşlar ile kamu kurum ve kuruluşlarına özel güvenlik ve koruma hizmeti verebilir.ayrıca kişilere özel güvenlik ve koruma hizmeti verebilir ve ana sözl.

 

 

Şehirler

 

>> Şirketnızı Buraya Ekleyin <<

Sektörler :

Yeni Şirketler

Kategoriler :

Son Makaleler :

Son Haberler

Son İlanlar

Son Ürünler