Sektör Rehberi | Firma Adres ve telefon Rehberi Hizmet Sektörü Çilingir-Anahtarcı

 









Çilingir-Anahtarcı


acil Çilingir ve anahtarcı tel 0212 651 61 61 gsm 0505 733 03 53 gsm 0541 670 60 61 cep 0532 558 39 53 ev.oto.çelik para kasası kiliti ve kapısı açılır tamiri yapılır..7/24 saat tüm hizmet alanlanlarımız. bağcılar.batışehir .acil Çilingir ve anahta.


Şİrket ahşap ve profil imatı yapabilir ve 7.12.2004 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı olan diğer işler.
sektor sektörel kobİ
kategori diğer firmalar
kuruluş tarihi 04 nisan 2005 , pazartesi
yetkili ve .


toptan ve perakende et alım satımı , her türlü iç ve dış ticaret , ithalat , ihracat , pazarlama , mümessillik , taahhüt işleri ve imalat gibi konuları içermekte olup bunlarla ilgili olarakyeni işyerleri ve şubeler açabilir.


anasÖzleŞmesİnİn 6.maddesİndekİ İŞler.
sektor sektörel kobİ
kategori diğer firmalar
kuruluş tarihi 05 mart 1992 , perşembe
yetkili ve ortak - - -.


yurt içinde ve yurt dışında turistik amaçlı geziler ve turlar düzenlemek.yerli ve yabancı turistlerin yurt içindeve yurtdışında konaklama seyahat taşıma rehberlik hizmetlerini yürütmek ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.
sek.


, hizmet , mimarlık , mühendislik , telsim , müşteri , hizmetleri , hizmet , belgesi , mecburi , hizmet , sigorta , hizmet , dökümü , zorunlu , hizmet , bölgeleri , .


avukatlar.


, temizlik , İşleri , temizlik , İşleri , hizmet , bölgesi , devlet , hizmet , yükümlülüğü , hizmet , yılı , Özel , güvenlik , hizmetleri , fiili , hizmet , zammı , atatürk , .


mühendislik hizmetleri.


firmamız yıllardır Çeviri sektöründe Çalışan , yurtdışında eğitim görmüş , yeminli tercümanlardan oluşan güçlü kadrosuyla minimum fiyata maksimum kalitede Çeviri yapma garantisini vermektedir..









 

 

Şehirler

 

>> Şirketnızı Buraya Ekleyin <<





Sektörler :

Yeni Şirketler

Kategoriler :

Son Makaleler :

Son Haberler

Son İlanlar

Son Ürünler