Sektör Rehberi | Firma Adres ve telefon Rehberi Hizmet Sektörü Dedektiflik

 

Dedektiflik


her tÜrlÜ isitma , soĞutma cİhazlarinin , elektronİk ve elektrİklİ aletlerİn yedek parÇa ve malzemelerİnİn , alim , satimi , dahİlİ tİcaret ve pazarlamasi.ana muk.dİĞ.hus.
sektor sektörel kobİ
kategori diğer firmalar


yurt içinde ve yurt dışında deniz , kara ve hava vasıtaları işletmeciliği yapmak bunlar ile seyahatlar ve mümessillikler komisyonculuk gerek işletme olarak ve gerekse acentelik için bilet satmak organizasyon rezervasyon bağlantıve bunla.


konfeksiyon imalat ve toptan satışı.
sektor sektörel kobİ
kategori diğer firmalar
kuruluş tarihi 29 kasım 1984 , perşembe
yetkili ve ortak - - -.


atmler.


birlikler , vakıflar ve dernekler.


her türlü özel , resmi kurum ve kuruluşlar ile bina , mesken , site , işyerleri , otel , pansiyon , turistik tesisler , hastaneler , yazlık ve kışlık tesisler , alış , veriş merkezleri , .


her türlü gıda maddelerini almak satmak gıda maddelerini paketlemek için tesisler kurmak , işletmek kiralamak kiraya vermek ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.
sektor otel
kategori araç kiralama
kuruluş tarihi .


Çakmak İlaçlama tel- 444 77 47 - böcek haşere İlaçlama servisi \r\nalman-team a.ş \r\nÇakmak İlaçlama servisi olarak siz Çakmak ve Çevre semtlerde İkamet eden müşterilerimiz İçin haşere ve böcek İlaçlama servis hizmeti veriyoruz. alanında uzman kad.


evlerinizi süsleyen ve de pek de ucuz olmayan ev halılarımız , evde veya bilinçsiz temizleyiciler tarafından uygulanan yanlış temizlik işlemleri sonucu hem sağlık hem de halı kalitesi açısından olumsuz sonuçlar yaratmaktadır. evde yapılan sil.


her nevi inşaat malzemelerinin alımı , satımı ve pazarlamasını yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.
sektor hizmet servisleri
kategori düğün salonu
kuruluş tarihi 06 ocak 1994 , perşembe
yetkili .

 

 

Şehirler

 

>> Şirketnızı Buraya Ekleyin <<

Sektörler :

Yeni Şirketler

Kategoriler :

Son Makaleler :

Son Haberler

Son İlanlar

Son Ürünler