Sektör Rehberi | Firma Adres ve telefon Rehberi Hizmet Sektörü Eğitim ve Belgelendirme

 

Eğitim ve Belgelendirme


tekstil konfeksiyon tuhafiye halı ve kilim tiftik yaprak keçi kılı ve paçavra sektöründe her türlü malın salımı satımıithali ihracatını yapmak ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler ,
sektor sektörel kobİ
kategori diğer fi.


Ülke ekonomisine katkıda bulunacağına inandığı her türlü yurtiçi ve yurt dışı turizm yatırımlarını gerçekleştirmek , her türlü yurt içi ve yurt dışı turizm hizmetlerinde bulunmak , turoperatörlüğü ve turizm acentalığı yapmak ve bu kon.


toptan tibbİ ve kİmyevİ malzeme satiŞi ve tİcaretİ
sektor sektörel kobİ
kategori diğer firmalar
kuruluş tarihi 03 temmuz 1989 , pazartesi
yetkili ve ortak - - -.


taksiler.


karayoluyla uluslararası her türlü ticari mal taşımacılığı yapmak , karayoluyla uluslararası her türlü ticarimal taşıma işleri acenteliği yapmak ve 24.8.1998 tarihinde tescil edilen tadil mukavelesinde yazılı olan diğer işler.
sek.


deniz , kara ve havayolu yük taşımacılığını , deniz ve havaliman işletmeciliğini yurt içinde ve yurt dışında yapmak , yaptırmak , bu maksatla her nevi deniz , kara ve hava taşıt vasıtası alabilir veya kiralayabilir .


belediye binaları.


mühendislik hizmetleri.


yurt içi ve dışı turizm festival fuar konser seminer kongre ve tur operatörlük ve organizasyonu yolcu ve yük taşımacılığı otomobil ve bilumum nakli araçların kiralanması. apartman apartman site iş merkezi vakıflar dernekler sosyal klüp ve.


, güvenlik , sistemleri , hizmetleri , güvenlik , sistemleri , hizmetleri , hizmet , puanı , hizmet , hastanesi , zorunlu , hizmet , hizmet , tv , hizmet , sorgulama ,.

 

 

Şehirler

 

>> Şirketnızı Buraya Ekleyin <<

Sektörler :

Yeni Şirketler

Kategoriler :

Son Makaleler :

Son Haberler

Son İlanlar

Son Ürünler