Sektör Rehberi | Firma Adres ve telefon Rehberi Hizmet Sektörü Post Prodüksiyon

 

Post Prodüksiyon


kuruyemİŞ ve tekel bayİİ İŞletmecİlİĞİ toptan ayyakabi , spor ayyakkabi , terlİk İthalat ve İhracat , tiraŞ biÇaĞi tİcaretİ ,
sektor sektörel kobİ
kategori diğer firmalar
kuruluş tarihi 03 aralık 2001 , pazartes.


amacı , ortakları sıhhi ve ucuz birer konut sahibi yapmaktır. bu maksatla kooperatif;arsa ve arazi satın alır , gerekirse bunları parsellere böldürerek ortaklarına konut yaptırır , yapılan konutların mülkiyetini bu anasözleşmede ya.


atmler.


Özel güvenlik ve emniyet konularında her türlü danışmanlık eğitim malzeme temini ve ihale yönetimi aracılık hizmeti vermek ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler ,
sektor hizmet servisleri
kategori düğün salonu
ku.


m.e.b onaylı sertifikalı \r\nmeslek eğitimlerine davet\r\n\r\n1-özel eğitim- zihinsel engelliler- alanında yardımcı eğitimci yetiştirme programı. (270 saat; staj uygulamalıdır) \r\nzihinsel engelliler İle İlgili pek Çok alanda yetişmiş eleman sıkınt.


her türlü gıda maddelerinin alımı ve satımı.gerek kurugıda gerekse yaş meyve , sebze , bakliyat , hububat ve bunlardan yapılmış mamul ve yarı mamul gıda ve ihtiyaç maddelerinin toptan ve perakende alımı , satımı , itha.


bankacılık ,
sektor sektörel kobİ
kategori kamu kurumları
kuruluş tarihi 09 temmuz 2008 , Çarşamba
yetkili ve ortak alahattİn erdoĞan d gurubu imza - -.


bireylere ve tüzel kişilere iş yönetimi ile ilgili danışmanlıkve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.
sektor hizmet servisleri
kategori düğün salonu
kuruluş tarihi 09 eylül 1998 , Çarşamba
yetkili ve ortak em.


, deniz , taşımacılığı , hizmetleri , deniz , taşımacılığı , hizmetleri , kamu , hizmeti , garanti , müşteri , hizmetleri , kamu , hizmetleri , toplum , hizmeti , İl ,.


ayakkabı firmaları , diğer mal ve hizmetler , kayak , demirdöküm radyatör , kurutma makineleri , bakir cubuk , patent tescil , hizmet satış , ssk sigortalı hizmet dökümü , alısveris , yurtdışı hizmet , yü.

 

 

Şehirler

 

>> Şirketnızı Buraya Ekleyin <<

Sektörler :

Yeni Şirketler

Kategoriler :

Son Makaleler :

Son Haberler

Son İlanlar

Son Ürünler