Sektör Rehberi | Firma Adres ve telefon Rehberi Makine Firmaları Açma Makinaları

 

Açma Makinaları


lastik , kauçuk ve plastik profil ve profille ilgili her türlü mamul ve malzemenin imalatı , ithalat ve ihracatını yapmak , plastik kalıpların ve makinelerin imalat ve satışını yapmak.ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işle.


makİna makina sanayi , açma , sarma , metrajlama , ağaç işleme , ambalaj , asansör gıda makinaları.


prefabrik ev İmalatı konteyner İmalatı Çelik Çatı İmalat ve montajında faaliyet gstermektedir....


her türlü plastik kart programlanabilen akıllı kartlar ile bu kartlar üzerine yazı yazabilmek ve okutabilmek için gerekli bilgisayar elektronik makineleri.ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.
sektor hizmet servisleri
kat.


İhtİyar hİdrolİk
hİdrolİk malzemeler
, iş makinesi , televizyon makinesi , fotokopi makinesi , buhar makinesi , fotograf makineleri , kaynak makinesi , dijital fotograf makinesi.


İthalat , İhracat , sanayi siteleri.


akcan dişli san. ve tic. a. Ş.
makina sanayi
, sinbo ekmek yapma makinasi , galoş makinasi , samsung dijital fotoğraf makinasi , sinbo ekmek makinasi , Şeker makinasi , silaj makinasi , dijital bi makinas.


serkon tekstil makina ve ekip san. ve tic. ltd. Şti.
tekstil makinaları
, mermer makinaları , dijital fotograf makinaları , sondaj makinası , paketleme makinaları , birlik makina , ceza makina , satılık İ.


müsterimize daha hizli hizmet verebilmek İçin 2001 yilinda kurdugumuz ve sürekli gelismekte olan firmamiz personelleri uzmanlik derecelerine göre 3 kategoriye ayrilmistir. efor ofıs makınaları ltd. stı. simdilik İç anadolu?nun her yerine deneyimli pe.

 

 

Şehirler

 

>> Şirketnızı Buraya Ekleyin <<

Sektörler :

Yeni Şirketler

Kategoriler :

Son Makaleler :

Son Haberler

Son İlanlar

Son Ürünler