Sektör Rehberi | Firma Adres ve telefon Rehberi Makine Firmaları Karıştırıcı ve Değirmenler

 

Karıştırıcı ve Değirmenler


alçak ve yüksek halitalı çelikler ağır hadde sanayii ve haddecilik çelik ve normal tel çekme sanayii ile ilgili maddelerin ithali , imali , ihracı , satışı ile dahili ticaret ve 24.2.1989 tarihinde tescil edilen tadil mukavelesinde .


galvano sanayiinde kullanılan her türlü elektrikli elektronik ve elektromekanik cihazların ve otomatik tesislerin imalatı alımı satımı pazarlaması ithalatı ve ihracatı ile teknik servis hizmetlerinin verilmesi ve ana sözleşmesinde yazılı .


hertürlü elektirik işleriyle ilgili taahhütlere girmek tamir bakım onarım işlerini yapmak bayilikler ve yetkili servisler almak , açmak , çalıştırmak , başkalarına yaptırmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler. not m.


haydar makİna sanayİ
makİna sanayİ
, istanbul makine , makine mühendisligi , su makinesi , çay makineleri , makine resim konstrüksiyon , ekmek artma makinesi , ithalat.


pİomak otomasyon mak san. tİc. a. Ş.
makİna sanayİ
, fotograf makinasi , iş makinasi , fotokopi makinasi , dikiş makinasi , kaynak makinasi , tv makinasi , hali yikama makinasi.


19 yıllık tecrübemizle bisküvi , Çikolata , gofret , marshmallow , paketleme tesisleri konularında , makineler ve yardımcı ekipmanlarının yurtiçi ve yurtdışına yönelik; İmalat , montaj , bakım-onarım .


akgün basınçlı dök san.
makina sanayi
, gıda , hidrolik , İş makinaları , otomotiv , mutfak , torna , matkap.


konyada 4 kollu mermer kesme ve İşleme makinaları İmalatı yapmaktadir. st serisinde Üstün yenilikleri İle kendisini kanıtlamıstır. ....


alüminyum sanayi , sanayi siteleri.


karadeniz makina san. tic
tekstil makinaları
, alüminyum , redüktör , tasarım , plastik , konveyör ekipmanları , yan sanayi , testere.

 

 

Şehirler

 

>> Şirketnızı Buraya Ekleyin <<

Sektörler :

Yeni Şirketler

Kategoriler :

Son Makaleler :

Son Haberler

Son İlanlar

Son Ürünler