Sektör Rehberi | Firma Adres ve telefon Rehberi Makine Firmaları Makine İmalatı

 

Makine İmalatı


makine sanayi , sanayi siteleri.


tÜrkel yÜk asansÖrÜ;konyada eşya taşıma asansörü imalatı , otomatik ve manuel yük asansörü imalatı yük asansörü imalatı , şanzımanlı yük asansörü imalatı , hidrolik yük asansörü imalatı , engelliler için asansör imalatı , .


ambalajlama ve paketleme makinaları imalatı ve özel tasarım makinalar imalatı yapmaktayız.2000 yılından beri faliyette olan firmamız , küpşeker sarmalama , yatay ambalaj , stik toz dolum , meybuz , kolonyalı me.


Şirket her çeşit asansörlerin taşıyıcı makinaların ve konvayörlerin konut asansörlerinin fabrika asansörlerinin otel asansörlerinin otel motel turizm tesisleri asansörlerinin yedek parça ve aksamlarının alımını , satımını , monta.


makİna makina sanayi , açma , sarma , metrajlama , ağaç işleme , ambalaj , asansör matbaa makinaları.


ayhavuz makİna tesİsat san. ve tİc. ltd. Ştİ.
makİna sanayİ
, philips traş makinasi , sinbo ssw 812 dikiş makinasi , dokuma makinasi , sinbo ekmek yapma makinasi , galoş makinasi , samsung dijital fotoğraf mak.


a , her türlü motor alım satım , ihracat , ithalat , ticaret b , motor ve makine konusunda alım satım ve taahhüt işleri
sektor hizmet servisleri
kategori asansör bakım hizmetleri
kuruluş tarihi 24 ekim 1.


Özşen makina samsun?da en Çok tercih edilen halı yıkama fabrikasına sahip olma Özelliği İle profesyonel anlamda halı temizliği konusunda kendine has geliştirdiği tekniklerle daha kaliteli hizmetler vermektedir.kısa sürede Üstün temizlik elde etmek.

 

 

Şehirler

 

>> Şirketnızı Buraya Ekleyin <<

Sektörler :

Yeni Şirketler

Kategoriler :

Son Makaleler :

Son Haberler

Son İlanlar

Son Ürünler