Sektör Rehberi | Firma Adres ve telefon Rehberi Matbaa - Baskı Sektörü Baskı Kalıp Matbaa Malzemeleri

 

Baskı Kalıp Matbaa Malzemeleri


yurtiçinde ve yurtdışından bilgisayar ve bilgisayar yedek parçaları ile ilgili her türlü temsilcilikler almak ve bunların pazarlamasını yapmak , bilgisayar ve her türlü bilgisayar parçalarını ithal ve imal ederek satmak , ihraç etmek .


-
sektor eğitim
kategori kitap - kırtasiye
kuruluş tarihi 13 mart 1996 , Çarşamba
yetkili ve ortak - - -.


, basın , yayın , matbaa , matbaa , vikipedi , matbaa , yı , kim , buldu , matb.


kitap , kırtasiye satışı.
sektor alışveriş
kategori kitap-kırtasiye
kuruluş tarihi 03 ağustos 2010 , salı
yetkili ve ortak - - -.


gazete oku , gazete sayfaları , gazete arşivi , yerel gazeteler , yabancı gazeteler , türkiye`nin gündemi. aynı anda yerli ve yabancı gazetelere buradan ulaşın.\r\n.


her türlü kitap dergi ve gazetenin yayınlanmasını temin amacı ile baskı işleri yapmak matbaa kurmak ve işletmek ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler ,
sektor hizmet servisleri
kategori gazeteci
kuruluş tarihi 1.


tunçbilek reklam türkiye`de seri ilancılığın sanayileşmesi noktasında \r\nher zaman akla ilk gelen kurumsal bir örnektir.\r\nÇalışma tarzıyla türkiyede seri ilancılığın bir ekonomi barometresi , \r\nbir sosyal gözlem laboratuvarıdır. bu özelli.


gazete ve dergiler.


her türlü tekstil ürünü üzerine her çeşit baskı nakış işleme ve floklama ile varak sim yıldız plastik ve kabartma baskı ve herçeşit transfer baskı yapmak her türlü tekstil ürünlerinin alım satımı imalatı konfeksiyon yapımı toptan perakend.


, basın , yayın , matbaa , fotoğraf , bi , makinasi , gravür , bi , hazir , bi , İmaj , bi , İpek , bi , İz , bi , kart , bi , kağit , bi , krom.

 

 

Şehirler

 

>> Şirketnızı Buraya Ekleyin <<

Sektörler :

Yeni Şirketler