Sektör Rehberi | Firma Adres ve telefon Rehberi Peyzaj - Bahçe - Ürünler Bahçe ve Çiçek

 

Bahçe ve Çiçek


plastik profil imalat ve ticaret işleri
sektor sektörel kobİ
kategori diğer firmalar
kuruluş tarihi 18 aralık 1978 , pazartesi
yetkili ve ortak - - -.


her türlü kadife örtü , kadife seccade ve kadife mamulleriimalatını , ticaretini , ihraç ve ticaretini yapmak. tekstil ile ilgili tabii ve suni her türlü hammadde telef yarı mamul ve mamullerin makina yedek parça ve ve kimyevi madde.


fenni ve karma hayvan yemlerinin imalatını yapmak , almak , satmak , işlemek işledikten sonra satmak ithal ve ihraç etmek.
sektor sektörel kobİ
kategori diğer firmalar
kuruluş tarihi 30 mayıs 2001 , Çarşamba
ye.


pamuk , hububat , ve yaĞli tohumlar tİcaretİ
sektor sektörel kobİ
kategori diğer firmalar
kuruluş tarihi 07 mart 1966 , pazartesi
yetkili ve ortak - - -.


bahçe mobilyaları bahçe mobilyası Üretim ve tasarım fabrikası.


suna Çiçekçilik Şirketi İstanbul Şehrinde çiçekçiler yapma Çiçekler ve bitkiler peyzaj nedir peyzaj org bahce koyu peyzaj mimarı İş peyzaj mimarı İş çiçek gönder Çiçekçiler yapma Çiçekler ve bitkiler sektörlerinde faaliyet yürütmektedir..


selim Çiçekçilik Şirketi kayseri Şehrinde çiçekçiler yapma Çiçekler ve bitkiler www peyzaj 3d peyzaj peyzaj Şirketleri çiçek siparişi alpaka bahce com Çiçekçiler yapma Çiçekler ve bitkiler sektörlerinde faaliyet yürütmektedir..


Çiçek siparişinin en kolay ve en güvenli yolu.0.216 465 26 21 , bahçe peyzajı , bahce mobilyası , hareketli cicek , fener bahce resımleri , önde , cicek desenleri , bahce duvarı , peyzaj mimarligi , ucuz çiçek , .

 

 

Şehirler

 

>> Şirketnızı Buraya Ekleyin <<

Sektörler :

Yeni Şirketler