Sektör Rehberi | Firma Adres ve telefon Rehberi Sağlık Sistemleri Biyomedikal İlaç

 

Biyomedikal İlaç


ana sÖzleŞmesİnİn 3. maddesİndekİ İŞler
sektor sektörel kobİ
kategori diğer firmalar
kuruluş tarihi 28 mart 2008 , cuma
yetkili ve ortak - - -.


-
sektor sektörel kobİ
kategori diğer firmalar
kuruluş tarihi 12 mart 2007 , pazartesi
yetkili ve ortak - - -.


her türlü sınai ve zirai mamullerin ve madenlerin yurt içi vedışında pazarlanması.sınai mamullere yurt içinde ve dışında pazar bulmak , satmak , ithalat ve ihracat yapmak , geçici ithal yapıp fason imalat yapıp , ihraç etmek.zirai.


diş klinikleri.


doktorlar , doktorlar - diş doktorları.


3359 sayılı sağlık hizmetleri temel kanunu hükümlerince , bu kanunla ilgili yönetmelikler çerçevesinde konu ile ilgili mevcut kanunlar çerçevesinde gerekli izinler alınarak , özel sağlık kuruluşları kurabilir , hastane , .


kulak , burun , boğaz hastalıkları , diş hekimliği dalında ve diğer tıp dallarında teşhis , tedavi , tıbbi ve cerrahi müdahaleleri , akapunktur tedavileri , her türlü diş tedavileri ve ağız protezleri , gen.


Şirketin genel olarak diş hekimliği diş hekimlerine eğitim merkezi labaratuarı genel olarak tip ve özel olarak diş ve ağız sağlığı ve diş hekimliği alanında kullanılan ailaç araç gereç makina ve cihazları ileve ana sözleşmesinde yazılı ol.


her çeşit sağlık hizmetleri vermek üzere özel hastaneler poliklinikler dispanserler laboratuarlar sağlık merkezleri ve tesisleeri sağlık kabinleri doğumevleri diş ağız sağlığı ve protez tedavi merkezleri kurmak ve bu merkezleri işletmek v.


eczaneler.

 

 

Şehirler

 

>> Şirketnızı Buraya Ekleyin <<

Sektörler :

Yeni Şirketler

Kategoriler :

Son Makaleler :

Son Haberler

Son İlanlar

Son Ürünler