Sektör Rehberi | Firma Adres ve telefon Rehberi Seramik Sanayi Seramik

 

Seramik


toprak mahsullerİ , fennİ gÜbre ve zİraİ tİcaretİ
sektor sektörel kobİ
kategori diğer firmalar
kuruluş tarihi 03 kasım 1972 , cuma
yetkili ve ortak - - -.


, seramik , seramik , hediyelik , duş , teknesi , dekor , yapı , malzemeleri , promosyon , mermer , jakuzi , tesisat , toprak , pimapen.


seramik ve porselen.


1987 den berı , yaşam alanlarında renklı ve Şık Çözümler arayanların beğenısıne sunulan deco cam mozaıklerı?nın zevklı renk seçeneklerı , benzersız dokuları ve aydınlık atmosferı uygulandığı tüm yüzeylere farklılık getırır.\r\n\r\nÇağda.


İthalat ihracat gıda , içecek ve tütün toptan satışı.kimyevi maddeler perakende satışı , elektronik mak. y.parça perakende satışı ve hırdavat perakende satışı.
sektor alışveriş
kategori porselen
kuruluş tarihi 02 .


, seramik , seramik , İzolasyon , armatür , musluk , hediyelik , eşya , hediyelik , duş , teknesi , dekor , yapı , malzemeleri , promosyon , mermer.


seramik ve porselen.


yüksel yapı malzemeleri tic. ltd. Şti.
seramik - fayans
kartonpiyer , tesisat , serel , ege seramik , fayans , eca , seramik , , endüstriyel seramik , seramik fabrikalari.


Şirket faaliyeti ile ilgili her türlü nakil vasıtaları alır satar kiralar ve kiraya verir , her türlü hava , deniz , kara vasıtaları ile şehir içi şehirlerarası ve uluslararası yolcu yük taşımacılığı yapmak , kara yolu t.


porselen , Çini , kristal , cam , emaye ve Çelik gibi sofra , mutfak , süs ve hediyelik eşyaların alım , satım , İthalat , İhracat bayilik ve mümessilliklerini yapmak.ana sözleşmedeki diğer konular.

 

 

Şehirler

 

>> Şirketnızı Buraya Ekleyin <<

Sektörler :

Yeni Şirketler

Kategoriler :

Son Makaleler :

Son Haberler

Son İlanlar

Son Ürünler