Sektör Rehberi | Firma Adres ve telefon Rehberi Kullanım Koşulları


Kullanım Koşulları

1) Bu sitede yer alan her türlü bilgi, rapor, araştırma sonuçları,makaleler, ilanlar, ürünler, kampanyalar, görüş ve tavsiyeler güvenilirliğine inanılan kaynaklardan elde edilen bilgiler dikkate alınarak genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Sayfalarda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı www.sektorler.com sorumlu tutulamaz.


2) Bu Site'de yer alan bilgiler, isimler,şirket kimlikleri,fotoğraflar, logolar, ikonlar, müşteriler tarafından sağlanmaktadır. www.sektorler.com nin temsil etme, onaylama veya herhangi bir garanti yükümlülüğü yoktur. Bu sitede sağlanan bilgiler sizin kişisel ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla yazılmıştır. Sizin sorumluluğunuz bu sitede yer alan bilgileri amacına uygun olarak kullanmak olmalıdır.

3) www.sektorler.com web sitesi üçüncü şahıslar tarafından idare edilen İnternet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler sağlamaktadır. www.sektorler.com, bu üçüncü şahıs sitelerindeki bilgileri, ürünleri ve hizmetleri hiçbir şekilde işletmemekte ya da denetlememektedir. Bu site ve üçüncü şahıs sitelerindeki malzemeler 'olduğu gibi' sağlanmaktadır ve bu nedenle açık ya da dolaylı hiç bir garanti verilmemektedir. www.sektorler.com bunlarla ilgili olarak satılabilirlik veya belirli bir amaca uygunluk kapsamına giren dolaylı garantiler de dahil olmak üzere, ama bunlarla kısıtlı kalmayacak şekilde, açık ya da dolaylı her türlü garantiden muaftır.

www.sektorler.com malzemelerin içerisinde bulunan işlevlerin kesintisiz ya da hatadan arınmış olacağının, sorunlu yanlarının giderileceğinin ya da bu sitenin virüslerden veya başka zararlı unsurlardan arınmış olduğu garantisini vermez. www.sektorler.com, bu sitedeki ya da üçüncü şahıs sitelerindeki malzemelerin kullanımı ya da kullanım sonuçları konusunda, doğruluk, kesinlik, zamanında olmaklık, güvenilirlik ya da başka açılardan herhangi bir garanti vermez. Bu sebeplerden dolayı, herhangi bir üçüncü taraf Web Sitesinde yer alan bilgi veya fikir konusunda sorumluluk kabul edilmemektedir. Siz, bu hizmeti kullanmakla, gerekli bakım, tamirat ya da düzeltme masraflarının tümünü üstlenmeyi baştan kabul etmiş sayılırsınız.


4) Sizin tarafınızdan www.sektorler.com e verilen sitede yayınlanmasını istediğiniz bilgiler ve fotoğraflar dışındaki tüm bilgiler gizli bilgi olarak kabul edilmektedir. Bu bilgiler www.sektorler.com tarafından üçüncü şahıslara ifşa edilmeyecektir. Ayrıca bu bilgilerin doğruluğu tamamen size aittir. wwwsektorler.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.


5) Web sitemizi ziyaret ettiğiniz zamanlarda reklam hizmeti vermek için üçüncü taraf reklam şirketlerini kullanmaktayız. Söz konusu şirketler, bu sitelere ve diğer web sitelerine yaptığınız ziyaretlerden elde ettikleri (adınız, adresiniz, e-posta adresiniz veya telefon numaranız dışındaki) bilgileri ilginizi çekecek ürün ve hizmetlerin reklamını size göstermek için kullanabilir. Bu uygulama hakkında bilgi edinmek için ve söz konusu bilgilerin bu şirketler tarafından kullanılmasını engellemek üzere seçeneklerinizin neler olduğunu öğrenmek isterseniz burayı tıklayın.
6) Siteyi kullanmakla, Site hakkında veya Site ile ilgili bir ihtilafın çıkması halinde, bu kanunlar ihtilafı kurallarına bakılmaksızın Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabi olacak, Türkiye Cumhuriyeti Mahkemeleri yetkili olacaktır.

 Sektörler :

Yeni Şirketler