Sektör Rehberi | Firma Adres ve telefon Rehberi Telekomünikasyon - İletişim Voip

 

Voip


-
sektor sektörel kobİ
kategori telekomünikasyon-haberleşme
kuruluş tarihi 12 eylül 1995 , salı
yetkili ve ortak - - -.


resmi ve özel kişi ve kuruluşların yapmakta olduğu telekomünikasyon ve iletişim hizmetlerinin bayiliklerini almak ve işletmek.ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler ,
sektor sektörel kobİ
kategori telekomünikasyon-habe.


radyo basın yayın televizyon ışıklı ışıksız afiş ve ilan tanıtım ve reklam ajansı hizmetleri.ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler ,
sektor alışveriş
kategori kontörcü
kuruluş tarihi 14 ekim 1998 , Çarşamba.


ses ile ses görüntü alan her türlü mekanik kasetlere kayıt yapmak klipler hazırlamak bu klipler ve film kaydı çekimleri için gerekli stüdyoları , film ve video labaratuvarları kurmak işletmek satın almak kiralamak veya kiraya vermek v.


cep telefonlarının alımı satımı ve telefon kablolarının çekimi işleri ,
sektor sektörel kobİ
kategori telekomünikasyon-haberleşme
kuruluş tarihi 29 Şubat 2012 , Çarşamba
yetkili ve ortak - - -.


ses ve görüntü kaydı , otomatik bilgi işlem makinalarında kullanılan türde veri ve bilgi içerenlerin nakli , çoğaltılmasısanayi ve bununla ilgili olarak plak , compact disc , video disc , matris , bant , kaset .


her nevi ışıklı , ışıksız reklam üretimi ile uğraşmak ve bu konu ile ilgili her türlü kalzeme , ekipman , teçhizat tedariki , üretimi , uygulamasını , alım ve satımını , ithalat ve ihracatını yapmak ve ana sözl.


-
sektor alışveriş
kategori kontörcü
kuruluş tarihi 04 haziran 2008 , Çarşamba
yetkili ve ortak - - -.


adana parça kontör , adıyaman parça kontör , afyonkarahisar parça kontör , ağrı parça kontör , amasya parça kontör , ankara parça kontör , antalya parça kontör , artvin parça kontör , aydın par.

 

 

Şehirler

 

>> Şirketnızı Buraya Ekleyin <<

Sektörler :

Yeni Şirketler