Sektör Rehberi | Firma Adres ve telefon Rehberi Temizlik - Danışmanlık Genel

 

Genel


mÜhendİslİk hİzmetlerİ
sektor sektörel kobİ
kategori diğer firmalar
kuruluş tarihi 27 aralık 1976 , pazartesi
yetkili ve ortak - - -.


her türlü gemi inşaası , bakımı , onarımı , tadilatı ve yenileme işlerinin yapılması , makina donatımı , boru donatımı ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.
sektor sektörel kobİ
kategori diğer firmalar
kuru.


anasÖzleŞmesİnİn 3.maddesİndekİ İŞler.
sektor sektörel kobİ
kategori diğer firmalar
kuruluş tarihi 17 ocak 1990 , Çarşamba
yetkili ve ortak - - -.


her türlü malzemelerinin araç gereçlerinin ve temzilik tüketim maddelerinin alım satım ithal ve ihracını yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler ,
sektor alışveriş
kategori temizlik malzemeleri
kuruluş tarih.


karbeyaz baca ve kanalizasyon Şirketimiz 2000 yılında konya İlinde kurulmuştur. faaliyet alanları , kalorifer ve baca temizliği , kanalizasyon temizliği ve baca ve kanalizasyon makinesi İmalatı alanında hizmet vermeye başlamıştır. \r\n.


-
sektor hizmet servisleri
kategori haşere ilaçlama
kuruluş tarihi 10 mayıs 2006 , Çarşamba
yetkili ve ortak - - -.


her nev i kimyevi maddenin , özellikle deri ve post sanayiniilgilendiren kimyevi maddelerin toptan alım satımı , ithalatı ve ihracatı , tesisler kurarak imalatı , bröve lisans , patent ve marka gibi maddi haklar almak .


her nev i halı kilim koltuk battaniye halıfleks yıkama hizmetleri yapmak adresten alınıp adrese teslim servis hizmetleri vermek yıkama ile ilgili gerekli makine ve teçhizatı almak veya ithal etmek , her nevi oto yıkama hizmetleri ver.


yurt içi ve yurt dışında her türlü tekstil ve konfeksiyonürünleri üretmek yıkama ve boyama işlerini yapmaktır. anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.
sektor hizmet servisleri
kategori kuru temizleme
kuruluş tarihi 14 tem.

 

 

Şehirler

 

>> Şirketnızı Buraya Ekleyin <<

Sektörler :

Yeni Şirketler